+380 (44) 33... показать
Оплата и доставка

Оплата и доставка

Доставка здійснюється компанією Нова Пошта по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Ніяких ПРЕДОПЛАТ!

Важливо, що доставка продукції здійснюється післяплатою (оплата при отриманні), що позбавляє споживачів від необхідності внесення передоплати. Для того, щоб оформити замовлення, слід зробити кілька маніпуляцій в оналйн режимі або безпосередньо зв'язавшись з нашим менеджером.

При процесі підтвердження замовлення, посилка формується і відправляється конкретно на вказане відділення пошти і прибуває не більше, ніж за декілька днів. Ви неодмінно отримаєте повідомлення про прибуття посилки на пошту. Оплата за товар здійснюється безпосередньо на відділенні Нової Пошти при отриманні замовлення.

Ви, також, маєте можливість перевірити вміст посилки, переконуючись в її якості та відповідності до замовлення. Це дозволить в повній мірі захистити свої права.

Умови доставки та оплати:

- доставка відбувається виключно післяплатою;
- вартість розраховується суто, виходячи з характеристик кожного замовлення;
- терміни отримання пов'язані з розташуванням вашого регіону.


Ми забезпечуємо надійний і якісний процес доставки, а також дбаємо про процес оплати, підтверджуючи свою чесність і турбуючись про репутацію. Також, ми створюємо максимально комфортні умови для здійснення покупки. 

Способы оплаты

Наложенный платеж

Способы доставки

Транспортная компания По тарифам перевозчика
Курьерская служба По тарифам перевозчика

Регионы доставки

Украина
Киев
Киевская обл.
Белая Церковь
Винницкая обл.
Винница
Волынская обл.
Луцк
Днепропетровская обл.
Днепр
Каменское
Кривой Рог
Донецкая обл.
Донецк
Макеевка
Мариуполь
Краматорск
Житомирская обл.
Житомир
Закарпатская обл.
Ужгород
Запорожская обл.
Запорожье
Ивано-Франковская обл.
Ивано-Франковск
Кировоградская обл.
Кропивницкий
Луганская обл.
Луганск
Львовская обл.
Львов
Николаевская обл.
Николаев
Одесская обл.
Одесса
Полтавская обл.
Кременчуг
Полтава
Ровненская обл.
Ровно
Сумская обл.
Сумы
Тернопольская обл.
Тернополь
Харьковская обл.
Харьков
Херсонская обл.
Херсон
Хмельницкая обл.
Хмельницкий
Черкасская обл.
Черкассы
Черниговская обл.
Чернигов
Черновицкая обл.
Черновцы

Условия возврата и обмена

Возврат товара по договоренности в течение 14 дней

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Умови повернення для товарів належної якості:

Повернення товару здійснюється відповідно до статті 9 Закона України «Про захист прав споживачів». Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю сторін.

Умови повернення для товарів належної якості

Відміна замовлення:

Замовник має право скасувати замовлення в будь-який момент, в тому числі, коли товар вже прибув на віділення. Замовник зобов'язується попередити Компанію про скасування замовлення по можливості в найкоротші терміни.
Замовнику, який здійснив попередню оплату замовлення, але не отримав його у встановлений час зі своєї вини або необґрунтовано відмовився від отримання замовлення при його доставці додому або в офіс, повертаються гроші тільки в сумі вартості товару (без транспортних витрат).
Замовник розуміє і погоджується, що повторювані випадки скасування замовлення в момент доставки, а також зміна складу замовлення під час доставки і вже після здійснення продажу, може привести до того, що Компанія залишає за собою право надалі не обслуговувати цього Замовника.


Обмін товару:

Обмін товару можливий протягом 14 днів (крім переліку товарів, що встановлений чинним законодавством), якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, а також є товарний чек або касовий чек або інший документ , який підтверджує оплату зазначеного товару. Відсутність у споживача товарного чека або касового чека або іншого підтверджує оплату товару документа не позбавляє його можливості посилатися на показання свідків.

Повернення грошей або заміна на інший товар відбувається після отримання Компанією товару, який повертається.

Условия гарантии

Повернення товару протягом встановленого терміну гарантії повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
У період встановленого виробником терміну гарантії Ви можете повернути нам товар при таких умовах:

збережений гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату;
цілісність комплекту не порушена