Корзина
1389 отзывов
Магазин Здоровья
+38 (044) 334-78-51
0 (800) 334-969
+38 (044) 334-78-51

Екстракт левзеї

  • В наличии
  • Код: 114520

70 грн.

0 (800) 334-969
бесплатные звонки
  • +38 (044) 334-78-51
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Екстракт левзеї
Екстракт левзеїВ наличии
70 грн.
0 (800) 334-969
бесплатные звонки
  • +38 (044) 334-78-51
Купить

Описание

Екстракт левзеї має загальнозміцнюючу і стимулюючу дію на організм людини. Підвищує і підтримує працездатність, при тривалих розумових і фізичних навантаженнях

Хімічний склад рослини.

Корінь і лист левзеї в своєму складі містить смоли, ефірну олію, дубильні речовини, алкалоїди камедь і аскорбінову кислоту. Рослина здатна накопичувати в собі залізо і міддю

Фармакологічні властивості.

Екстракт левзеї має тонізуючу, збуджуючу, загальнозміцнюючу, стимулюючу дії на організм людини.

Основними її фармакологічними властивостями є підвищення сили скорочення і працездатності м'язів, поліпшення кровопостачання м'язів і головного мозку.

Корисні властивості коренів левзеї стимулюють обмін речовин, синтез білка, що відповідають за його накопичення в м'язах, печінці, серці та нирках. Крім цього, левзея містить алкалоїди, каротин, аскорбінову кислоту. В результаті вживання екстракту левзеї відбувається нарощування м'язової маси, що дуже важливо для спортсменів і людей з високими фізичними навантаженнями.

Екстракт володіє адаптогенною дією - підвищує стійкість організму до несприятливих впливів.

Засіб нормалізує артеріальний тиск, покращує роботу передміхурової залози, знижує рівень холестерину і глюкози. Допомагає нормалізувати обмін речовин.

Екстракт левзеї сприяє підвищенню концентрації уваги. При тривалих розумових навантаження він підтримує емоційний та інтелектуальний рівень. При частих головних болях, а так само головних болях, які викликані перевтомою.

Клінічні дослідження показали, що екстракт левзеї стимулює діяльність центральної нервової системи, і особливо кори головного мозку, підвищує витривалість до фізичного навантаження, знижує відчуття втоми, стійко підвищує кров'яний тиск, уповільнює ритм і збільшує амплітуду пульсації серця, розширює периферичні судини і збільшує швидкість кровотоку.

Екстракт здатен покращити роботу серцевої системи, допомагає при неврозах серця. Екстракт левзеї підтримує нервову систему, підвищує працездатність, але при сильному збудженні допомагає заспокоїться і зняти напругу, таким чином він нормалізує роботу нервової системи.

Екстракт левзеї покращує склад крові, збільшує вміст в ній еритроцитів, підвищує гемоглобін і імунітет, покращує кровопостачання центральної нервової системи і регулює тиск. Має м'яку судинорозширювальні дію, прискорює процес регенерації тканин і клітин. Тому екстракт вкрай корисний для спортсменів, підвищує витривалість, пришвидшує процес регенерації і відновлення, збільшує енергетичний потенціал організму, що особливо важливо при посилених заняттях спортом.

Застосування:

·         як тонізуючі засіб;

·         при функціональних розладах нервової системи;

·         для підвищення працездатності;

·         для уникнення розумового і фізичного виснаження;

·         для підвищення статевих функцій у чоловіків;

·         для нормалізації артеріального тиску;

·         при хронічному алкоголізмі;

·         для прискорення процесу нарощування м'язової маси;

·         при частих головних болях;

·         при підвищеній дратівливості;

·         при гіпотонії;

·         для поліпшення травлення;

·         для профілактики цукрового діабету.

Рекомендації щодо застосування:

Приймати всередину 2-3 рази на день по 10 крапель незалежно від прийому їжі, запивати великою кількістю води (при необхідності накапати 10 крапель на ложку води).

·         Тривалість курсу прийому залежить від стану вашого організму і сприйнятливості його до відновлення.

·         Мінімальний курс прийому рекомендований в профілактичних цілях і при терапії слабких проявів симптомів - триває 40 днів;

·         Середній курс - призначається при гострих проявах симптомів, тривалість від 1,5 місяця;

·         Максимальний курс призначений для прийому при хронічних і гострих формах, тривалість 2 місяці.

Для закріплення результату рекомендовано пройти повторний курс - не раніше 3 місяців після закінчення основного курсу, але не пізніше 6 місяців перерви.

Характеристики

Основные
Тип экстрактаРастительный
Форма выпускаЖидкость

Информация для заказа

  • Цена: 70 грн.