Корзина
1389 отзывов
Магазин Здоровья
+38 (044) 334-78-51
0 (800) 334-969
+38 (044) 334-78-51

Екстракт родіоли

  • В наличии
  • Код: 105550

70 грн.

0 (800) 334-969
бесплатные звонки
  • +38 (044) 334-78-51
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Екстракт родіоли
Екстракт родіолиВ наличии
70 грн.
0 (800) 334-969
бесплатные звонки
  • +38 (044) 334-78-51
Купить

Описание

Екстракт родіоли належить до групи тонізуючих засобів. У ході досліджень в складі рослини виявлено більше 20 біологічно активних речовин різної природи, включаючи фенольні сполуки, флавоноїди, флаволігнани, фенілпропаноїди, монотерпени, стерини. Основні діючі речовини екстракту коренів та кореневищ родіоли — фенолглікозиди: родіолозид, салідрозид і розавін.

Рідкий екстракт родіоли забезпечує тонізуючий і стимулюючий вплив на розумову і фізичну працездатність. Крім того, родіола рожева є чудовим адаптогеном, що підвищує стійкість організму до шкідливих впливів хімічної, фізичної та біологічної природи. Родіола рожева має ноо­тропні, антидепресивні, імуномодулюючі властивості та виступає стимулятором центральної нервової системи. Доведено, що біологічно активні речовини салідрозид і тирозол мають високу антиоксидантну активність.

Покращує пам’ять та увагу

Екстракт збільшує обсяг динамічної та статичної роботи, покращує пам’ять і увагу, підвищує активність мозку, сприятливо впливає на кору головного мозку, нормалізуючи процеси, пов’язані з вищою нервовою. Активуючий вплив екстракту родіоли на кору головного мозку реалізується через сітчасту формацію і прямо діє на функціональний стан головного мозку. Екстракт родіоли рожевої в низьких дозах мають центральну Н-холінореактивну дію, а у високих проявляють адрено- і М-холінонегативні/блокуючі ефекти.

Підвищує працездатність

Екстракт родіоли має виражену стимулюючу властивість і помітно підвищує працездатність на тлі втоми та під час виконання важкої фізичної роботи за рахунок нормалізації обмінних процесів; він сприяє економному використанню енергетичних ресурсів і швидкому їх ресинтезу, покращує енергетичний обмін у м’язах і мозку за рахунок окислювальних процесів, пов’язаних з фосфорилюванням, більш раннім використанням в якості субстратів не тільки вуглеводів, але й ліпідів.

Перевтома та виснаження

У ході рандомізованих контрольованих клінічних досліджень доведено, що спиртові екстрак­ти родіоли мають терапевтичний вплив при синдромі хронічної втоми.

Показано також стимулюючу дію екстракту родіоли при перевтомі у практично здорових людей і хворих з астенічним станом після соматичних та інфекційних захворювань.

Часто швидка стомлюваність та відчуття виснаження можуть бути пов’язані з проблемами у роботі печінки. І в такому разі на допомогу прийде родіола, адже відомо, що вона виявляє гепатопротекторні властивості. Зокрема, продемонстровано високу ефективність екстракту родіоли рожевої щодо захисту печінки від ушкоджень.

Родіола рожева та ЦНС

Екстракт родіоли попереджає пошкодження нервової тканини при локальному порушенні мозкового кровообігу і явищах ішемії. Салідрозид — один з ключових активних компонентів екстракту родіоли — має виражені нейропротекторні властивості.

Експериментальні дослідження показали, що салідрозид підвищує швидкість регенерації пошкоджених нервових волокон.

Салідрозид інгібує процес активації мікроглії і завдяки цьому виявляє профілактичний вплив при нейродегенеративних захворюваннях.

Експериментальні дослідження показали, що салідрозид родіоли рожевої запобігає пошкодженню нервової тканини

Рекомендації щодо застосування:

Приймати всередину 2-3 рази на день по 10 крапель незалежно від прийому їжі, запивати великою кількістю води (при необхідності накапати 10 крапель на ложку води).

Тривалість курсу прийому залежить від стану вашого організму і сприйнятливості його до відновлення.

·         Мінімальний курс прийому рекомендований в профілактичних цілях і при терапії слабких проявів симптомів - триває 40 днів;

·         Середній курс - призначається при гострих проявах симптомів, тривалість від 1,5 місяця;

·         Максимальний курс призначений для прийому при хронічних і гострих формах, тривалість 2 місяці.

Для закріплення результату рекомендовано пройти повторний курс - не раніше 3 місяців після закінчення основного курсу, але не пізніше 6 місяців перерви.

Характеристики

Основные
Тип экстрактаРастительный
Форма выпускаЖидкость

Информация для заказа

  • Цена: 70 грн.