Кошик
1049 відгуків
Магазин Здоровья
+38 (044) 334-78-51
0 (800) 334-969
+38 (044) 334-78-51

Від сивого волосся

Поява сивини — абсолютно нормальний і природний процес, який рано чи пізно прийде в життя людини. Але попри це, досить велика кількість людей роблять безліч дій, щоб відтягнути цей момент. І як раз в такі моменти не слід забувати про якість товарів, яким віддається перевага.

Саме тому наш магазин надає широкий вибір засобів від сивого волосся, які забезпечують точний і надійний результат. До складу продукції входять виключно ефективні засоби, які забезпечують тривалий результат. За п'ять років перебування на ринку, ми знайшли високий рівень довіри серед наших клієнтів, завдяки відповідальному підходу до нашої справи. Крім того, продукти не мають протипоказань і побічних ефектів. Не викликають алергії і погіршення самопочуття.

Капсули від сивого волосся спрямовані на збереження і відновлення меланіну в структурі волосся. Сприяють усуненню вікових порушень, що призводить до втрати кольору. Насичують структуру шевелюри необхідними елементами, усуваючи авітаміноз. Відновлюють обмінні процеси на клітинному рівні, зміцнюють цибулину і стимулюють вироблення потрібних гормонів. Очищають організм від шлаків і токсичних речовин, відновлюють функціонування імунної системи, і забезпечують перші помітні результати вже через кілька тижнів застосування.